Videochat Acasa
WebCamGirl IEI BANI BUNI FACAND VIDEOCHAT!!!
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Forum » VIDEO CHAT SITES » Adult Video Chat Sites » JASMIN CHAT (VIDEOCHAT ACASA)
JASMIN CHAT
videochatacasaData: Sâmbătă, 2010-07-31, 5:14 AM | Mesaj # 1
VIDEOCHAT ACASA
Grup: Administratori
Mesaje: 10
Premii: 0
Reputaţie: 10
Status: Offline
JASMIN
JASMIN CHAT
De ce am nevoie?
Ai nevoie de un calculator, un webcam si conectare la internet.
Vei avea o pagina proprie cu statistici despre activitate ta online, si poti verifica banii castigati, poti adauga poze si filme video despre tine.
Vei fii sustinuta tecnic de persoane tinere si pregatite sa te ajute.
Tu trebuie sa fii dispusa sa colaborezi prin presenta ta zambitoare, in restul totul merge singur!
- Pana la cat bani pot sa castigi?
Esti presenta mai mult online, ai multe poze si video pe site, atunci poti fii remarcata si castigi mai multi banii.
Multe femeii au stat toata ziua conectate online si asta le-a adus castiguri insemnate lunar de peste 5000 eur.
Cine lucreaza part-time poate castiga pana la 2000 eur.
Plata sa face o data pe luna prin cont bancar sau western union .Cel mai bine sa ai un cont bancar cu card in euro de unde sa poti scoate banii cand vrei.

Dupa ce profilul tau este aprobat, incepi sa cistigi bani.
Te poti conecta la site-uri cand vrei si cat vrei, fara limita, fara reguli impuse.

Este simplu, esti on-line mai mult poti castiga mai mult!
Suma pe care o poti castiga depind de timpul petrecut, de cum esti disponibila si de raspunsul publicului.
incearca nu ai nimic de pierdut,dak ai o cameraweb si buna dispozitie nu ezita sa ne contactezi, id yahoo: mystart_start
Dubii ? Intrebari? simte-te liber sa ne contactezi prin Yahoo Messenger

CHATJASMIN

 
Forum » VIDEO CHAT SITES » Adult Video Chat Sites » JASMIN CHAT (VIDEOCHAT ACASA)
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

| Principala |
| Inregistrare |
| Login |
IncontriCam Free Live Chat
Menul site-ului
Forma intrarii
Cautare
Sondajul nostru
Noteaza site-ul meu
Total răspunsuri: 14
Prietenii site-ului
Statistica
Copyright  © VideochatAcasa  2010